Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

Naujienų archyvas
  2015   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
birželio18d.
2015-06-18

Skelbiamas konkursas „Prevencijos simbolis“. Tikslas yra išrinkti prevencijos simbolį, susijusį su psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija, kuris didintų visuomenės sąmoningumą ir skatintų visuomenę nevartoti psichoaktyviųjų medžiagų ir rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Plačiau
birželio17d.
2015-06-17

Pranešame, kad nuo 2015-06-22 dienos bus pradedami VšĮ Antakalnio poliklinikos, atnaujinimo (modernizavimo) darbai.
Darbai planuojami ir organizuojami taip, kad nenukentėtų pacientų priėmimas paskirtu laiku.

Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Plačiau
birželio17d.
2015-06-17

Šiais metais Lietuvoje registruota 14 laboratoriškai patvirtintų tymų atvejų, 6 iš jų per paskutines dvi savaites, Kauno apskrityje. Du atvejai kuriems pasireiškė tipiniai tymų simptomai dar laukia laboratorinių tyrimų rezultatų. Sirgo vyresni nei 21 metų amžiaus asmenys, kurių daugumą buvo neskiepyti arba skiepyti tik viena vakcinos doze.

Plačiau
birželio09d.
2015-06-09

Ultravioletiniai (UV) saulės spinduliai skirstomi į UVA, UVB ir UVC. Ypač žalinga yra UVC spektro dalis, bet ji nepasiekia Žemės paviršiaus dėl atmosferoje esančio ozono sluoksnio, kuris nufiltruoja pavojingus spindulius. Atmosferos ozonas – tai gyvybės apsauga nuo pavojingų UV komponentų. Iš bendro UV kiekio, pasiekiančio Žemės paviršių: apie 94% yra UVA ir 6% - UVB spinduliai. UVA spinduliavimas yra intensyviausias anksti ryte ir vidurdienį, jis apie 400 kartų skvarbesnis už UVB spinduliuotę. UVB spinduliavimo maksimumas yra nuo 10 iki 14 valandos.

Plačiau
birželio04d.
2015-06-04
Sekmadienį - Tėvo diena!

birželio03d.
2015-06-03

Kviečiame tėvelius su ugdymo įstaigas lankančiais vaikais apsilankyti pas šeimos ir vaikų ligų bei odontologų gydytojus kasmetiniam profilaktiniam sveikatos patikrinimui. Iš anksto pasirūpinus vaiko sveikatos pažymėjimu (forma Nr. 027-1/a), kurį turite pristatyti į ugdymo įstaigas iki rugsėjo 15 d., nereikės jaudintis dėl ilgų eilių pažymėjimams gauti atėjus rugsėjui. Beje, šios pažymos kopija pravers vykstantiems į stovyklas.

Plačiau
birželio02d.
2015-06-02

Šiais metais Antakalnio poliklinikoje Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga buvo surengta šventė vaikams.
Nuostabus ir šiltas oras pirmą vasaros dieną leido mėgautis švente lauke.
VšĮ asmenybės ugdymo centro „Motus“ trys vaikų šokių kolektyvai džiugino akį savo pasirodymais.
Pasibaigus koncertui pūtėme muilo burbulus, piešėme ant grindinio kreidelėmis. Gražiausiai nupiešusiems autoriams buvo įteiktos simbolinės dovanėlės.

Plačiau
birželio01d.
2015-06-01

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, birželio 1 d.  15 val., kviečiame visus vaikus į šventę, kuri vyks prie VšĮ Antakalnio poliklinikos centrinio įėjimo.

Programoje numatyta:

Plačiau