Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

rugpjūčio09d.
2017-08-09  Keisdami gydymo įstaigą įvertinkite sąlygas

Prieš prasidedant naujiems mokslo metams VšĮ Antakalnio poliklinika,


Vilniaus teritorinė ligonių kasa bei Lietuvos studentų sąjunga ragina kritiškai vertinti dažnai į mokymo įstaigas užsukančių gydymo įstaigų vadovų pasiūlymus persirašyti į jų gydymo įstaigas.

Kasmet, naujų mokslo metų pradžioje, Antakalnio poliklinika ir Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) sulaukia skundų, kad sostinėje studijuoti pradėję jaunuoliai skatinami persirašyti gydytis į privačias gydymo įstaigas. Už prisirašymą studentams žadamos įvairios nuolaidos, jiems pateikiama klaidinga informacija, kad tik čia jiems bus išduodamos reikalingos medicininės pažymos arba, kad jaunuoliai gali būti prisiregistravę dviejose gydymo įstaigose vienu metu ir taip įgyti dvigubą draustumą. Tačiau tai nėra tiesa. Reikėtų žinoti, kad, žmogui susirgus, jam reikalingos gydymo paslaugos (išskyrus būtinąją pagalbą) yra suteikiamos tik toje įstaigoje, kurioje jis tuo metu yra prisirašęs.
Problemos iškyla tuomet, kai ligos atveju asmuo kreipiasi į buvusią gydymo įstaigą ir sužino, kad čia gali būti suteikta tik būtinoji pagalba, nes jis jau yra prirašytas naujoje gydymo įstaigoje.

Keičiant gydymo įstaigą bei kilus abejonėms nepriimkite skubotų sprendimų, susirinkite informaciją apie įstaigą, jos teikiamas nemokamas ir mokamas medicinines paslaugas.

Prireikus visas PSDF garantuojamas asmens sveikatos paslaugas NEMOKAMAI gausite prisirašę Antakalnio poliklinikoje, kur kvalifikuoti specialistai jus ištirs modernia įranga ir pasiūlys paslaugų įvairovę.

Nusprendusius gydytis Antakalnio poliklinikoje kviečiame prisirašyti prie gydymo įstaigos internetu arba kreiptis į Registratūrą su asmens dokumentu.

ADRESAS
Antakalnio g. 59, 10207 Vilnius
Tel. (8 5) 234 2515, Faks. (8 5) 234 7160, el. paštas info@antakpol.lt

REGISTRACIJA
pas gydytoją internetu http://www.antakpol.lt, telefonu 8 5 234 2515

PRIMINIMAI
el. paštu apie: vizitą pas gydytoją, vykdomas programas

PATOGUS SUSISIEKIMAS (Klinikų stotelė)
Iš bet kurios Vilniaus m. vietos autobusais-15, 50, 115, 4G,  troleibusais-2, 4, 14, 19, 21.

POLIKLINIKOS DARBO LAIKAS
Darbo dienomis 07:00 – 20:00 val.
Šeštadienį 08:00 – 16:00 val.

 

Atgal Spausdinti