Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

liepos31d.
2017-07-31  Naujiena! Kviečiame apsilankyti pas burnos higienistus

Antakalnio poliklinikoje nuo 2017-08-01 teikiamos burnos higienos paslaugos.


Profesionali burnos higiena - tai procedūra, kurios metu ultragarsiniu skaleriu ir specialiais instrumentais šalinamas minkštas bei kietas apnašas, dantų ir plombų paviršiai poliruojami sodos ir pastos pagalba.

Atskirai aptariama protezuotų dantų, implantų, ortodontiškai gydomų dantų priežiūra. Vizito metu įvertinama burnos ir dantų būklė, atliekama profesionali burnos higiena. Po procedūros pacientui paaiškinama, kaip reikėtų tinkamai prižiūrėti dantis namuose ir kokias priemones naudoti. Atskirai aptariama protezuotų dantų, implantų, ortodontiškai gydomų dantų priežiūra. Esant daug kieto apnašo, higiena atliekama kelių vizitų metu.

Lankydamiesi pas burnos higienistus kas 6 mėnesius, apsaugosite savo dantis nuo akmenų ir ėduonies susidarymo, dantenų kraujavimo, nemalonaus burnos kvapo, burnos grybelio, gleivinės uždegimo, lėtinio periodontito (t. y., ilgai besitęsiantis uždegimas dėl kurio tirpsta kaulas ir prarandami sveiki dantys).

Taip pat rekomenduojame tėvelius su vaikučiais užsiregistruoti konsultacijai. Jos metu vaikas susipažins su odontologo darbo vieta, tėveliams bus parodyta kaip taisyklingai prižiūrėti vaikų dantis, bei kokias priemones reikėtų rinktis.

Burnos higienisčių Erikos Umbrasienės ir Indrės Šinkūnaitės konsultacijoms kviečiame registruotis  telefonu (8 5) 234 08 75 arba registruokitės internetu.

 

Atgal Spausdinti