Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

NĖŠČIŲJŲ MOKYKLA
Paskaitos vyksta poliklinikoje, Didžiojoje auditorijoje 219 kab. (II a.).
Iš anksto registruotis nereikia.
Paskaitų metu tėveliams suteikiama žinių, reikalingų siekiant moters ir vyro psichinės ir fizinės sveikatos,  nėštumo, gimdymo ir pogimdyviniu periodu, užtikrinant sveiką vaiko gyvenimo pradžią.
 
Antakalnio poliklinikos pacientėms paskaitos nemokamos,  kitų sveikatos priežiūros centrų pacientėms vienos dienos paskaitos kainuoja 2,90 eur. / 10Lt. 
 
Gegužės mėnesio paskaitos
Gegužės 2 d.

 12.00 val.

  I Ginekologo paskaita

Gegužės 9 d.

 12.00 val.

  Diatologo paskaita

Gegužės 16 d.

 12.00 val.

 13.00 val.

  II Ginekologo paskaita

  Akušerio paskaita

Gegužės 24  d.

 13.00 val.

 14.00 val.

  Pediatro paskaita

  Paskaita apie vakcinas ir vakcinavimą  NEĮVYKS

Gegužės 29 d.

 13.00 val.

  Psichologo paskaita

Gegužės 31 d.

 12.00 val.

  Higienisto paskaita. Nėščiųjų burnos priežiūra


KVIEČIAME TAPTI ŠIMTMEČIO DAINŲ ŠVENTĖS DALIMI!
Dainų šventės Ansamblių vakaro programai ieškomos besilaukiančios moteris, kurios dalyvautų unikaliame pasirodyme.
Trumpai apie pačią idėją, kurios įgyvendinimui ieškome 20 besilaukiančių moterų:
Tapatybė, šeima,  darbštumas ir meilė Tėvynei  yra valstybės pamatų kertiniai akmenys.
Už savo buvimą, už kalbą, už  Tėvynę esame dėkingi protėviams, kuriuos, kaip ir mus, augino ir auklėjo Žemė. Tai mūsų protėvių  ir mūsų Žemė. Žiemgala, Kuršas, Skalva,Dainava, Lietuva, Nadruva, Nalšia, Jotva, Sėla... Tūkstančius metų čia kūrėsi ir iki šiol gyvuoja Lietuvos valstybė.
Žemę ir gamtą lietuviai laikė šventomis. Tai gyvybė, kurią reikia tausoti. Žemė augina ir brandina  pasėtą grūdą, nokina vaisius, maitina, džiugina širdį ir dvasią…  Dažnai ji vadinama  Motinos  vardu: "Žemynėle žiedkelėle, Tu mūsų motule visų meilingoji, gražiai mus nešioji , gražiai mus augini"... Žemė tapatinama su  Moterimi  – Motina . Žemės ciklai, kaip ir Moters : pavasaris – jaunystė, vasara  ir rudens pradžia - branda, vaisingumas; Žiema: Motinos - močiūtės išmintis ir rimtis.
Einančios per rugių lauką besilaukiančios moterys  simbolizuoja  Motinos - Moters  ir Žemės-Motinos Šventumą. Žemė  ,,nešioja" subrandintą  javą, tuoj byrės  grūdai … Moteris - Motina  irgi tuoj pagimdys - ,,subyrės" (ne veltui liaudyje vartojamas tas pats žodis). Moters Gimdytojos, Moters – Motinos  kultas, pagarba  ir meilė Jai  užkoduoti  Lietuvių liaudies  giesmėse ir dainose, kurios iki mūsų keliavo per tūkstantmečius…

 
Pagrindinė informacija:
Ansamblių vakaras vyks liepos 4 d. nuo 22:00 val., generalinė repeticija liepos 3 d., iki tol vyks kelios repeticijos dienos metu.
Būsimų mamų pasirodymui bus pasiūtos specialios suknelės, suteiktas maitinimas repeticijų metu, visada turėsime vandens ir atsargai - visada šalia budinčius med.pagalbos gydytojus. Taip pat pasirūpinsime, kad moteris lydintys asmenys - gautų po 1 kvietimą į renginį.
Daugiau informacijos ir registracija norinčioms dalyvauti:
Edita Katauskienė
Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva" vadovė
Mob.phone: +370 679 55993; +370 678 39043
edita.katauskiene@gmail.com
 
 

Spausdinimo versija