Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

rugpjūčio18d.
2017-08-18  Antakalnio poliklinikos komanda startuoja jau šį savaitgalį

Rugpjūčio 20 dieną, jau penktus metus Velomaratono gretose riedės Antakalnio poliklinikos kolektyvo komanda: įvairių specialybių poliklinikos


darbuotojai bei jų šeimos nariai. Tai didžiausia ir lojaliausia asmens sveikatos priežiūros įstaigos komanda dalyvaujanti šiame nuostabiame renginyje. Kaip ir kiekvienais metais Antakalnio poliklinika rūpinasi Velomaratono medikų pirmos pagalbos priemonėmis.

Antakalnio poliklinikos komanda palaiko keturiomis vertybėmis paremtą Velomaratono iniciatyvą: ekologija, saugumas, sveikata ir šeima. Savo pavyzdžiu stengiamės atkreipti visuomenės dėmesį bei paskatinti aktyviai ir sveikai leisti savo laisvalaikį.

Esame moderni, saugias ir kokybiškas paslaugas teikianti gydymo įstaiga. Siekiame pateisinti visus savo pacientų poreikius bei lūkesčius, nuolat tobulėjame ir augame.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos teikiamais duomenimis Antakalnio polikliniką renkasi daugiausiai Vilniaus m. gyventojų. Prie Antakalnio poliklinikos prisirašiusių pacientų skaičius išaugo iki  daugiau nei 92.000.

95 procentai Antakalnio poliklinikos pacientų jau antrus metus iš eilės į klausimą „Ar rekomenduotumėte savo draugams ir pažįstamiems prisirašyti prie šios sveikatos priežiūros įstaigos?“ atsako “Taip”. Tai didžiausias mūsų darbo įvertinimas!

Atgal Spausdinti