Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

gruodžio03d.
2017-12-03  Vakaras su pasaka: Apie skubėjimą

Kviečiame 18-29 m. jaunimą praleisti žiemos vakarus drauge jaukiuose ir nemokamuose* biblioterapijos ir rašymo terapijos seminaruose!


Įprasta, kad pasakos skaitomos vaikams, tačiau ar žinojote, kad jos gali būti ne mažiau naudingos ir įdomios suaugusiems? Kiekvienoje pasakoje glūdi iš kartos į kartą perduodama išmintis – jos tarsi veidrodis atspindi mūsų vidinį pasaulį ir gali padėti rasti kelią iš sudėtingų gyvenimiškų situacijų. 

Vakarų su pasaka metu, pasitelkdami biblioterapijos ir terapinio rašymo metodus, drauge skaitysime įvairias pasakas ar išgalvotas istorijas bei kursime savąsias. Grupėje tyrinėsime savo jausmus ir mintis, geriau pažinsime save ir kitus. Kurdami ir dalindamiesi savo istorijomis geriau įsisąmoninsime ir perdirbsime savo išgyvenimus, patirtis, atradimus. 

Seminarus ves klinikinė psichologė Monika Linartienė, taikanti biblioterapijos ir rašymo terapijos metodus savo praktikoje.

Vietų skaičius ribotas. Visus susidomėjusius kviečiame registruotis į pirmąjį susitikimą: http://bit.ly/2AN54Tq

KADA? Pirmasis vakaras su pasaka įvyks gruodžio 11 d. (pirmadienį) 18:00-19:30. Šio vakaro metu lėtai kalbėsimės apie skubėjimą ir ieškosime, kaip kiekvienam laimingai keliauti savo tempu. 

KUR? Vilniaus miesto Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59). 

Kiti susitikimai numatomi gruodžio 18 d., sausio 8 d., 15 d. ir 22 d. Apie kitus seminarus daugiau informacijos jau netrukus fb.com/jaunimosveikatoscentras paskyroje bei antakpol.lt Jaunimo sveikatos centro naujienose.

*Seminarai finansuojami Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje“.

Atgal Spausdinti