Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

lapkričio16d.
2017-11-16  Ortodonto paslaugos

Antakalnio poliklinikoje nuo 2017-11-02 teikiamos ortodontijos paslaugos vaikams iki 18 metų. Ortodontinis gydymas taikomas kreivai išdygusių dantų ištiesinimui, netaisyklingo sukandimo gydymui, veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų korekcijai bei šių ligų profilaktikai.


Ortodontinis gydymas efektyviausias yra vaikystėje ar paauglystėje. Tuo metu itin aktyviai auga vaikų veidas. Laiku pastebėjus dydžio ar padėties sutrikimus tarp abiejų žandikaulių ir pritaikius atitinkamą ortodontinį gydymą, galima koreguoti beveik visas sąkandžio problemas. Be to, jauname amžiuje didžiąją dalį kreivų dantų galima ištiesinti išimamais ortodontiniais aparatais (plokštelėmis). Konsultuotis pas ortodontijos specialistą reikia ne tik tada, kai esame nepatenkinti dantų išvaizda, bet ir profilaktiškai.


Gydytojo ortodonto konsultacija rekomenduotina, jeigu:

  • nors vienas iš tėvų turi ortodontinių problemų;
  • vaikui neoperuoti adenoidai, dažnai kartojasi alerginė sloga, kvėpuoja pro burną;
  • pasireiškia kalbos sutrikimas;
  • pasireiškia liežuvio disfunkcija;
  • vaikas turi žalingų įpročių, tokių kaip piršto čiulpimas, nagų, pieštuko kramtymas;
  • vaiko apatiniai dantys dengia viršutinius, yra susigrūdę arba yra žymūs tarpai tarp jų.

Suaugusieji taip pat turėtų susirūpinti ir kreiptis į gydytoją ortodontą, jeigu iš pirmo žvilgsnio atrodanti estetinė problema, ilgainiui pasireiškia sveikatos sutrikimu: atsiranda galvos skausmas, maudžia smilkinius, traška žandikaulio sąnarys, atsiranda nemalonus kvapas iš burnos.

Atkreipiame dėmesį, kad prieš ortodontinį gydymą dantys turi būti išgydyti, neturi būti dantenų ar periodonto uždegimo požymių, dantų akmenų, pacientas turi nepriekaištingai rūpintis burnos higiena.

Gydytojo ortodonto konsultacijai kviečiame  registruotis internetu http://registracija.antakpol.lt/  arba telefonu (8 5) 234 0875

Paslaugos mokamos.

Atgal Spausdinti