Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

balandžio07d.
2017-04-07  Pasaulinė sveikatos diena

Šiandien, minint Pasaulinę sveikatos dieną, pacientams norime palinkėti geros sveikatos, o gydantiems medikams nepamiršti pasirūpinti ir savąja.


Daugelis mūsų gyvena skubėjime, gal ir maloniuose, bet rūpesčiuose, o laiko sau, lieka vis mažiau. Ir tik tuomet, kai užklumpa koks negalavimas ar liga, kuomet kreipiamės į polikliniką ar patenkame į ligoninės palatą, pradedame suprasti ir vertinti sveikatą, kaip brangiausią turtą, kurio neatstos jokie pinigai, net ir dideli.

Šių metų Pasaulinės sveikatos dienos tema skiriama depresijai. Siekiama atkreipti dėmesį į žmones išgyvenančius ją ir paskatinti kreiptis pagalbos. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis depresija yra dažniausias suaugusių žmonių psichikos sutrikimas, o pagal sergamumo dažnį atsiduria ketvirtoje vietoje visų ligų eilėje. Medikų nuomone, sergančiųjų depresija skaičius auga, ja suserga vis jaunesni žmonės. Prognozuojama, kad 2020-aisiais ligų paplitimo skalėje depresija atsidurs antroje vietoje, po širdies ir kraujagyslių ligų.

 

Būkite sveiki,
Jūsų Antakalnio poliklinika

Atgal Spausdinti