Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

gegužės03d.
2017-05-03  Kviečia dalyvauti

Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso 5 – erių metų veiklos minėjime ir Kampanijos „Vilties Laukai“ 2016/2017 finale. Būsite laukiami 2017 m. gegužės 13 d. (šeštadienį), nuo 11:00 val. Vilniaus Katedroje.


Detalesnę informaciją rasite čia:

Pasaulinės paliatyviosios slaugos ir hospiso dienos progai paminėti, 2016 m. spalio 14 d. buvo suorganizuota Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Kampanija „Vilties laukai“. Į šį renginį buvo pakviestos Vilniaus miesto sveikatos priežiūros įstaigos, kurioms renginio metu buvo išdalinti narcizų svogūnėliai savo įstaigos kiemeliuose pasisodinti ir tokiu būdu atkreipti visuomenės dėmesį į nepagydomai onkologinėmis ligomis sergančiųjų poreikius, ugdyti žmonių sąmoningumą, altruizmą, atvirumą kitų žmonių reikmėms, skleisti hospiso misiją ir idėją bei skatinti jaunų žmonių savanorystę, padedant sergantiems. 

Šiame gražiame renginyje dalyvavo ir VšĮ Antakalnio poliklinika, o jos kieme jau žydi narcizai – tarptautinis vilties ir gyvybės simbolis, primenantis „Vilties laukų“ žinią vilniečiams ir miesto svečiams.


Atgal Spausdinti