Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

rugpjūčio21d.
2017-08-21  Velomaratone 2017 – lietingas oras ir minios dviratininkų

Šį sekmadienį, rugpjūčio 20 d. Velomartone 2017 riedėjo apie 10000 dalyvių. Nepabūgusi lietingo oro jau penktus metus Antakalnio poliklinikos kolektyvo komanda: įvairių specialybių poliklinikos darbuotojai bei jų šeimos nariai, sėkmingai startavo ir finišavo Velomaratono 2017 Ergo mėgėjų važiavime.


Džiugu, kad apniukęs dangus ir slidi trasa nesugadino nuotaikos, visi buvo puikiai nusiteikę. Antakalnio poliklinikos komanda yra didžiausia ir lojaliausia asmens sveikatos priežiūros įstaigos komanda dalyvaujanti šiame renginyje.

Kaip ir kiekvienais metais Antakalnio poliklinika rūpinosi Velomaratono medikų pirmos pagalbos priemonėmis. Dalyvių nuomone esant šlapiai dangai važiuoti pavojingiau: reikėjo būti atsargesniems, tačiau įveikti 10, 20 ir 30 km atstumus buvo lengviau nei esant karštiems orams.

Antakalnio poliklinikos komanda palaiko keturiomis vertybėmis paremtą Velomaratono iniciatyvą: ekologija, saugumas, sveikata ir šeima. Savo pavyzdžiu stengiamės atkreipti visuomenės dėmesį bei paskatinti aktyviai ir sveikai leisti savo laisvalaikį.

Esame moderni, saugias ir kokybiškas paslaugas teikianti gydymo įstaiga. Siekiame pateisinti visus savo pacientų poreikius bei lūkesčius, nuolat tobulėjame ir augame. Vilniaus teritorinės ligonių kasos teikiamais duomenimis Antakalnio polikliniką renkasi daugiausiai Vilniaus m. gyventojų. Prie Antakalnio poliklinikos prisirašiusių pacientų skaičius išaugo iki  daugiau nei 92.000.

95 procentai Antakalnio poliklinikos pacientų jau antrus metus iš eilės į klausimą „Ar rekomenduotumėte savo draugams ir pažįstamiems prisirašyti prie šios sveikatos priežiūros įstaigos?“ atsako “Taip”. Tai didžiausias mūsų darbo įvertinimas!

Dalinamės nuostabaus renginio akimirkomis:

 


Atgal Spausdinti