Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

balandžio22d.
2010-04-22  Antakalnio poliklinikoje teikiamos FOTOTERAPIJOS paslaugos.
Fototerapija – efektyvus odos ligų (žvynelinės, vitiligo, atopinio dermatito ir kitų odos ligų)  gydymas sintetiniais ultravioletinių spindulių šaltiniais. Antakalnio poliklinika įsigijo JAV gaminamą ir visame pasaulyje plačiai naudojamą "Daavlin" įrangą – siaurabangių UVB 311 nm spindulių kabiną ir priedus lokaliai terapijai.
 
Saulės spindulių gydomąsias savybes pastebėjo dar senovės egiptiečiai, garbinę saulės dievą Ra, nuo kurio ir kilo spinduliavimo pavadinimas – radiacija.

Saugumu ir puikiu veiksmingumu pasižyminti siaurabangių UVB terapija yra taikoma žvynelinei, vitiligo, atopinio dermatito ir kitų odos ligų gydymui. Taip pat taikoma lokali terapija plaštakų pėdų egzemai, lokaliems židiniams.

Kadangi įranga yra valdoma kompiuteriu, gydymas parenkamas individualiai ir ypatingai tiksliai, atsižvelgiant į individualų odos tipą, odos pažeidimą (jo pobūdį, bėrimo intensyvumą, išplitimą ir pan.): individualiai parenkama gydymo trukmė, eiga, ultravioletinių lempų intensyvumas, suminė skirtų spindulių dozė ir pan., taip pat yra kaupiama paciento duomenų bazė. Tai taip pat leidžia išvengti fototoksinių reakcijų ir kancerogeninio poveikio.

Rekomenduojamas procedūrų kursas iki 30 kartų.

Vienos procedūros kaina – 17,95 Lt.

Gydymo dėka pasiekiama ilgesnė nei pusės metų remisija.

Paslaugas atliekame visiems, nepriklausomai nuo prisiregistravimo prie asmens sveikatos priežiūros įstaigos. Gydytojo siuntimas nereikalingas.

Prašome registruotis pas  gydytoją dermatologą poliklinikos registratūroje, telefonu 234 2515 arba internetu
www.antakpol.lt.

Antakalnio poliklinikoje taip pat atliekami apgamų ištyrimas dermoskopu, skystu azotu arba elektrokoaguliacijos būdu šaliname virusines karpas, keratomas („senatvines karpas“), papilomas, užkrečiamąjį moliuską, riebalines cistas, ateromas, kraujagyslinius apgamus.
Atgal Spausdinti