Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

sausio23d.
2018-01-23  Mokamų laboratorinių tyrimų atsakymai ne Antakalnio poliklinikos pacientams

Moderni, renovuota Antakalnio poliklinikos laboratorija atlieka įvairius tyrimus: hematologinius, bendruosius klinikinius, biocheminius (gliukozės, baltymų, lipidų, pigmentų, fermentų, mineralinių medžiagų), kraujo krešėjimo.


Tiriamos virusinės ir kitos infekcijos, hormonai, vėžio markeriai. Yra galimybė atlikti virš 180 skirtingų tyrimų. Laboratorijos aukšte įrengta elektroninė eilių reguliavimo sistema, patogus laukiamasis bei speciali vėdinimo sistema.

Laboratorinius tyrimus jums pageidaujant atliekame ir be gydytojo siuntimo bei išankstinės registracijos, tereikia kreiptis į registratūroje esančią kasą ir nurodyti tyrimus, kuriuos pageidaujate atlikti. Tyrimai, atliekami neturint šeimos gydytojo siuntimo, yra mokami.

Džiaugiamės, kad nuo šiol ir kitų gydymo įstaigų pacientai atliekantys mokamus laboratorinius tyrimus mūsų gydymo įstaigoje, rezultatus galės sužinoti internetu, jungdamiesi per el. valdžios vartus. Atsakymus tėvai galės peržiūrėti ir savo nepilnamečių vaikų, nepriklausančių šiai gydymo įstaigai.

Tyrimų atsakymus sužinosite atlikdami šiuos veiksmus:

Internetiniame puslapyje www.antakpol.lt spausti „Paslaugos internetu“, toliau „Laboratorinių tyrimų peržiūra“.

Prisijungus per Elektroninius valdžios vartus galėsite matyti savo tyrimų atsakymus.

Kaip jungtis per elektroninius valdžios vartus instrukciją rasite čia: *Vaizdinė instrukcija PDF formatu, kaip prisijungti prie el. valdžios vartų ir peržiūrėti laboratorinių tyrimų rezultatus.

 

Atgal Spausdinti