Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

rugpjūčio23d.
2018-08-23  Mokomoji sveikatinimo programa pacientams „Mano širdis – mano gyvenimas“

Kviečiame dalyvauti širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje.


Užsiėmimai skirti 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, priklausantiems kraujotakos sistemos ligų (ŠKL) ir diabeto (CD) rizikos grupei, tačiau šiomis ligomis nesergantiems.

KUR:  Antakalnio poliklinikoje, 2 aukšte, salėje.

KADA: Pradžia spalio 2 d. 17.30 (1 grupei) ir spalio 11 d. (2 grupei). Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, trukmė – 2 mėnesiai.

Kuo užsiėmimai bus naudingi?
Sužinosite apie širdies ir kraujagyslių ir cukrinio diabeto rizikos veiksnius ir jų korekcijos galimybes. Suprasite sveikos mitybos svarbą. Pajusite fizinio aktyvumo reikšmę ir išmoksite pratimų. Išsiaiškinsite streso įtaką širdies ir kraujagyslių ligoms ir išmoksite jį valdyti.

Programoje numatyta:

Paskaitos ir konsultacijos      (gydytojas kardiologas, dietologas)
Sveikos mitybos patarimai    (dietologas, visuomenės sveikatos specialistas)
Kineziterapijos užsėmimai    (kineziterapeutas)
Streso valdymo metodikos    (psichologas)
Kūno masės analizė

Dalyvių skaičius ribotas, todėl programoje dalyvauti bus pakviesti tik pirmi užsiregistravę asmenys.
Registruokitės pas savo šeimos gydytoją arba registratūroje telefonu (8 5) 23 42 515

Ateidami į užsiėmimus, turėkite išplėstinį kraujo tyrimą, kuriame būtų nustatyta bendrojo cholesterolio, mažo ir didelio tankio lipoproteinų, trigliceridų ir gliukozės koncentracija kraujyje.

Programą vykdo Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kartu su Antakalnio poliklinika, vadovaudamiesi  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro  įsakymu Nr. V-979 „Dėl širdies ir kraujagyslių ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“

 

Atgal Spausdinti