Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

gruodžio18d.
2009-12-18  Antakalnio poliklinikoje kapitaliai atnaujinta laboratorija pradeda veiklą
Tik keturių mėnesių prireikė, kad Antakalnio poliklinikos laboratorija iš „pelenės“ taptų „princese“: 10-jame poliklinikos aukšte, kur nuo šiol bus atliekami įvairūs laboratoriniai tyrimai, remonto darbai pradėti rugpjūčio mėnesį, o 18-os žmonių laboratorijos kolektyvas visiškai atnaujintose patalpose pacientus jau pradeda priiminėti.

„Labai norime, kad mūsų poliklinikoje apsilankę pacientai jaustųsi ir saugiai, ir patogiai, todėl darome viską šiam tikslui pasiekti, – sakė Antakalnio poliklinikos direktorius Arūnas Grigaitis. – Tikiuosi, kad kapitaliai atnaujintose patalpose laboratorinius tyrimus pasidaryti bus kur kas maloniau ir, jei kartais prireiktų palaukti, šis laikas neprailgs.“Dar dažais kvepiančiose 310 m2 patalpose naujai įrengta sudėtinga ir visus reikalavimus atitinkanti vėdinimo sistema, nupirkti nauji baldai ir kai kuri įranga. Bendra laboratorijos atnaujinimo kaina siekia net 700 tūkst. litų, kuriuos Antakalnio poliklinika skyrė iš savų vidinių lėšų.

Juostelę perkirpo VšĮ Antakalnio poliklinikos direktorius Arūnas Grigaitis ir Vilniaus m. meras Vilius Navickas

Laboratorijos atidaryme dalyvavęs Vilniaus m. meras Vilius Navickas ir sveikatos apsaugos viceministrė Janina Kumpienė džiaugėsi, kad ir sunkmečiu yra gydymo įstaigų, kurios sugeba ne tik efektyviai dirbti, bet ir atsinaujinti: „Ekonomikos klestėjimo laiku mes gana dažnai dalyvaudavome įvairiose pastatų ar patalpų atnaujinimo pabaigos ceremonijose, tačiau šiemet – tai išskirtiniai įvykiai“, – sakė viceministrė.

Biocheminius, hematologinius, imunohematologinius, imunologinius ir bendruosius klinikinius tyrimus darančioje Antakalnio poliklinikos laboratorijoje per metus apsilanko daugiau nei 90 tūkst. pacientų, kuriems atliekama apie 300 tūkst. įvairių tyrimų.

Vilniaus m. meras V. Navickas ir VšĮ Antakalnio poliklinikos direktorius A. Grigaitis


Sveikatos apsaugos viceministrė J. Kumpienė ir VšĮ Antakalnio poliklinikos direktorius Arūnas Grigaitis

Po simbolinės laboratorijos atidarymo juostelės perkirpimo svečiai ne tik aplankė atnaujintas patalpas, bet ir išbandė naująsias specialias kraujo ėminių kėdes.

monsinjora Edvardas Rydzikas


Atnaujintas patalpas pašventino Vilniaus šv. apašt. Petro ir Povilo parapijos klebonas monsinjoras Edvardas Rydzikas.

Atgal Spausdinti