Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

sausio10d.
2017-01-10  Dermatologijos paslaugos Antakalnio poliklinikoje

Antakalnio poliklinikos chirurgijos skyriuje teikiamos kvalifikuotos dermatologijos paslaugos, taikomi šiuolaikiniai diagnostikos ir gydymo metodai.


Skyriuje dirba patyrę gydytojai dermatologai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir stažuotėse. Pacientams pageidaujant yra teikiamos mokamos dermatologijos paslaugos: fototerapija ir įvairių darinių šalinimas. 


Fototerapija

Fototerapija UV 311 nm bangos ilgio spinduliais  - vienas efektyviausių gydymo būdų gydant lėtines odos ligas. Fototerapijos metodu gydomos šios ligos: žvynelinė, atopinis dermatitas, įvairios egzemos formos, kūno odos niežulys. Fototerapija gali būti atliekama ir ne mūsų poliklinikos pacientams, turint gydytojo dermatologo siuntimą.

Odos darinių šalinimas

Odos darinių šalinimui yra taikomi šie metodai: krioterapija, elektrokoaguliacija, lazerio destrukcija. Labiausiai rekomenduotiną šalinimo būdą parenka gydytojas.

Papilomos, keratomos, moliuskų šalinimas atliekamas prieš tai pakonsultavus gydytojui dermatologui. Apgamai šalinami ne visi, prieš tai būtina atlikti dermatoskopiją. Lazerio destrukcijos būdu gali būti šalinami nepigmentiniai dermaliniai apgamai, keratomos. Virusinės karpos gali būti šalinamos ir be gydytojo dermatologo konsultacijos, registruojantis karpų šalinimui skirtame langelyje.

Daugiau informacijos apie dermatologijos paslaugas rasite: www.antakpol.lt/go.php/lit/Dermatologo-paslaugos/1

Atgal Spausdinti