Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

spalio15d.
2017-10-15  Mielos moterys, pasitikrinkite dėl krūties vėžio

Spalio 15 d. - pasaulinę krūties dieną - Antakalnio poliklinikos medikai kviečia moteris laiku pasitikrinti sveikatą dėl krūtų susirgimų


ir aktyviai dalyvauti krūties vėžio prevencinėje programoje.

Krūties vėžys – dažniausia moterų onkologinė liga Lietuvoje ir pasaulyje. Lietuvoje kasmet krūties vėžiu suserga apie 1300 moterų. Amžius, kuomet tikimybė susirgti krūties ligomis itin didelė – virš 50 metų. 90% krūties vėžio atvejų gali būti išgydyti, jei liga nustatoma laiku.

Lietuvoje jau keli metai (nuo 2005 metų) yra skatinami moterų profilaktiniai sveikatos tikrinimai dėl krūties susirgimų. Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis yra atliekami profilaktiniai mamografiniai tyrimai, kurie leidžia pakitimus nustatyti dar ankstyvose stadijose.

Antakalnio poliklinikoje  yra vykdoma krūties vėžio prevencinė programa, kurios metu NEMOKAMAI yra atliekamas mamografijos tyrimas. Mamograma – tai specialus tyrimas, kuomet rentgeno spinduliais yra peršviečiamos moters krūtys. 

Šios programos tikslas – kuo anksčiau nustatyti krūties ligas ir skirti savalaikį gydymą.

Programoje gali dalyvauti 50 – 69 metų amžiaus moterys.

Mamografinis tyrimas atliekamas kartą per 2 metus. Mamogramas vertina aukštos kvalifikacijos gydytojai radiologai.

Kviečiame moteris atlikti mamografinį tyrimą. Kreipkitės į savo šeimos gydytojo slaugytoją darbo laiku be išankstinės registracijos!

 

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinti