Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

spalio19d.
2017-10-19  Antakalnio poliklinika jungiasi prie kampanijos skirtos kovai su prekyba žmonėmis

VšĮ Antakalnio poliklinika jungiasi prie Vidaus reikalų ministerijos inicijuotos prevencinės kampanijos prieš prekybą žmonėmis.


Planuojama, kad informacija apie įvairias prekybos žmonėmis formas iki metų pabaigos pasieks ne mažiau kaip milijoną Lietuvos gyventojų ir svečių. Kampanijos metu platinama informacija apie vaikų ir suaugusiųjų seksualinį išnaudojimą, išnaudojimą priverstiniam darbui, nusikalstamoms veikoms ir priverstinėms santuokoms.

Prekyba žmonėmis yra itin šiurkštus nusikaltimas, pažeidžiantis žmogaus teises, laisvę ir orumą.

Įtarus prekybos žmonėmis nusikaltimą ar prireikus pagalbos, prašome kreiptis šiais kontaktais:

Bendrasis pagalbos tel. 112

Policijos pasitikėjimo tel. (8 5) 272 5372

El. paštas prekybazmonemis@policija.lt

Daugiau nformacijos apie prevencinę kampaniją suteiks Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinės paramos skyriaus socialinių programų koordinatorė Renata Černovaitė tel. (8 5) 211 2723 arba el. paštu renata.cernovaite@vilnius.lt

Daugiau informacijos apie kovą su prekyba žmonėmis rasite Vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje http://vrm.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/kova-su-prekyba-zmonemis.

Atsisiųskite informacinę kortelę:

http://vrm.lrv.lt/uploads/vrm/documents/files/Vilniaus%20AVPK_Smurto%20prevencija_Bendruomenes%20atsakingumo%20didinimas.pdf

 

Atgal Spausdinti