Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

vasario10d.
2017-02-10  NEGALI ATVYKTI? - ATŠAUK REGISTRACIJĄ!

Nemažai pacientų, užsiregistravusių pas gydytojus, neatvyksta į konsultaciją ir nesivargina jos atšaukti. Tokiais atvejais nukenčia pacientas, o gydymo įstaiga patiria finansinius nuostolius.


Pavyzdys: 2017 m. sausio mėnesį konsultacijoms buvo užsiregistravę 107 496 pacientai, iš jų 20 896 (apie 20 proc.) nepranešė ir neatvyko. Tai tik vieno mėnesio statistika, o kiekvienas, mokantis skaičiuoti, įvertins kiek, dėl tinkamai prisiimtos paciento atsakomybės, gali sutrumpėti eilės ir kiek papildomų paslaugų įstaiga galėtų suteikti iš sutaupytų lėšų.

Primename, kad nuo 2016 metų sausio 1 dienos pacientai, užsiregistravę planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintys atvykti nustatytu laiku, privalo apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios.

Šią prievolę pacientams numato Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos atlyginimo įstatymas. Atšaukti registraciją galima internetiniame registracijos pas gydytoją puslapyje www.antakpol.lt, paskambinti į poliklinikos registratūrą telefonu 234 2515, arba parašyti el. paštu registratura@antakpol.lt.

Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas gydytoją patekti greičiau.

Tikimės Jūsų bendradarbiavimo ir supratimo.  

Atgal Spausdinti