Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

kovo05d.
2018-03-05  Vilniuje pagerbti geriausi sveikatos apsaugos sistemos vadovai ir gydytojai

 Penktadienį, kovo 2 d., Vilniuje, viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“ penkioliktą kartą nugriaudėjo konkurso „Metų vadovas“ laureatų pagerbimo vakaras.


Tarp gausiai susirinkusių svečių buvo Seimo ir Vyriausybės atstovai, miestų merai, medicinos bendruomenė. Šventė šiemet skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Iškilmingame vakare jau tradiciškai išdalintos septynios nominacijos.

"Metų vadovu 2017" tapo Antakalnio poliklinikos direktorius Evaldas Navickas.

Įspūdingas faktas! Ką tik atliktos apklausos metu Antakalnio poliklinikos pacientai nurodė, kad net 98 proc. iš apklaustųjų šią gydymo įstaigą rekomenduotų draugams.
„Antakalnio poliklinikoje 2017 metais pradėjome teikti platų naujų paslaugų spektrą, kurios mūsų pacientams leidžia visus sveikatos klausimus išspręsti vienoje vietoje. Pernai buvome itin aktyvūs ir teikėme daug siūlymų sveikatos priežiūros sistemos institucijoms sveikatos srities reglamentavimo klausimais ir kai kurie jų buvo įgyvendinti“, - sako poliklinikos direktorius Evaldas Navickas.

Pagarba kolegoms, profesionalumas, sąžiningumas, etiškas elgesys, atidumas ir dėmesys pacientui – tai ne tik žodžiai. Šiomis vertybėmis Antakalnio poliklinikoje vadovaujasi visi: gydytojai, slaugytojai ir administracijos darbuotojai.

                               

Atgal Spausdinti