Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

Senjorų klubas

Antakalnio poliklinikos Senjorų klubas duris atvėrė 2014 m. spalio pradžioje minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tai pirmasis klubas Lietuvoje pradėjęs vykdyti tokio pobūdžio veiklą, kurio tikslas - skatinti pagyvenusių žmonių fizinį ir socialinį aktyvumą, suteikti žinių apie dažniausiai senjorus varginančias problemas, bei jų sprendimo būdus, suburti panašaus amžiaus žmones, kurie galėtų bendrauti tarpusavyje, o į polikliniką užsuktų ne tik prispausti ligų, bet ir būdami sveiki, atrastų širdžiai mielą veiklą, kuri suteiktų džiaugsmo bei geros savijautos. Kuo ilgiau senatvėje išlaikoma gera sveikata, tuo ilgiau galima mėgautis gera gyvenimo kokybe, būti savarankiškiems ir aktyviems. Domėjimasis šių dienų aktualijomis, naujovėmis leis nelikti nuošalyje ir būti įdomiems ne tik savo bendraamžiams bet ir jaunimui.

   

    Kviečiame burtis ir kartu naudingai bei aktyviai leisti laiką:

  • Išsirašyti kompensuojamų vaistų pasikonsultavus su gydytoju (tik jei nėra sveikatos pakitimų, nusiskundimų, dozavimo ar vaistų keitimo poreikio)
  • Atlikti besikeičiančias medicinines procedūras (kraujospūdžio, pulso, svorio, kartais – gliukozės kiekio matavimus)
  • Sportuoti ir išmokti įvairių mankštos pratimų
  • Arbatos pertraukėlės metu dalintis mintimis
  • Kiekvieną savaitę klausytis paskaitų ir diskutuoti
  • Įdomiai bei jaukiai praleisti laiką...

 

 

 

Iškilus klausimams kreipkitės telefonu:

8 5 248 7972 arba el. paštu: renata.malduniene@antakpol.lt

Laukiame Jūsų kiekvieną trečiadienį nuo 9.30 val. iki 12.00 val., penktadienį nuo 10.00 val. (tik mankšta), poliklinikos II aukšto priešsalėje.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

 


Spausdinimo versija