Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

Korupcijos prevencija

ANTAKALNIO POLIKLINIKOS DIREKTORIAUS EVALDO NAVICKO KREIPIMASIS  

Gerb. pacientai,

Korupcija turi neigiamą įtaką visoms sritims – ekonomikai, administravimui, tarptautiniam prestižui, politikai bei visuomenės savimonei. Pasaulio bankas skelbia, kad kasmet visame pasaulyje yra sumokama ~ 3 mlrd. dolerių kyšių. Tai ne tik institucijų kova. Be visuomenės pagalbos šio reiškinio eliminuoti nepavyks, todėl visi piliečiai privalo ginti savo vertybes ir jomis vadovautis neperleidžiant šios funkcijos vien valdžios institucijoms ar pareigūnams.

90 000 pacientų pasitikėjimą mūsų įstaiga pelnė čia dirbančio personalo dėka. Džiaugiamės dažnomis pacientų rašytinėmis ir žodinėmis padėkomis šauniems ir atsidavusiems medikams. Mūsų kolektyvas pasižymi atsakingu požiūriu į darbą, jį atlieka taikydami ne tik profesines žinias, bet ir vadovaudamiesi vertybėmis iš kurių svarbiausios: pagarba kolegoms, profesionalumas, sąžiningumas, etiškas elgesys bei atidumas ir dėmesys pacientui.

Prisijungiame prie valstybinės iniciatyvos prieš neteisėtus mokėjimus ir kreipiamės į Jus prašydami neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos apraiškomis nedelsiant pranešti pasitikėjimo telefonu 8 5 2193899 ar kitaip informuoti įstaigos administraciją. 

Geriausia padėka medicinos darbuotojui yra Jūsų pagerėjusi sveikata ir geras žodis. 


 

Korupcijos prevencijos VšĮ Antakalnio poliklinikoje 2016-2019 metų programa ir jos įgyvendinimo priemonių planas.
Už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą atsakinga vidaus medicininio audito vadovė Nida Blaževičienė, 
216 kab. el. p. nida.blazeviciene@antakpol.lt.
Prašome Jūsų būti pilietiškais ir susidūrus su korupcijos apraiškomis skambinti pasitikėjimo telefonu 8 5 2193899.
Korupcijos prevencijos klausimais taip pat galite kreiptis:
el. paštu 
info@antakpol.lt arba tel. (8 5) 234 7489, 8 5 234 4518.
Jūsų pateikiama informacija labai svarbi – kiekvieną atvejį nagrinėsime ir bendromis pastangomis stengsimės kartu sustabdyti korupcijos užuomazgas. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens dokumentų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir imtasi atitinkamų priemonių.
 

Korupcija – asmens tiesioginis ar netiesioginis siekimas, reikalavimas arba priėmimas turtinės ar kitokios asmeninės naudos (dovanos, paslaugos, pažado, privilegijos) sau ar kitam asmeniui už atlikimą arba neatlikimą veiksmų pagal einamas pareigas, taip pat asmens veiksmai arba neveikimas siekiant, reikalaujant turtinės ar kitokios asmeninės naudos sau arba kitam asmeniui ar šią naudą priimant, taip pat tiesioginis ar netiesioginis siūlymas ar suteikimas asmeniui turtinės ar kitokios asmeninės naudos (dovanos, paslaugos, pažado, privilegijos) už atlikimą arba neatlikimą veiksmų pagal asmens einamas pareigas, taip pat tarpininkavimas darant šioje dalyje nurodytas veikas.

Atsakomybę už nustatytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas nustato Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas: kyšininkavimą (225 str.), prekybą poveikiu (226 str.), papirkimą (227 str.), piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi (228 str.), tarnybos pareigų neatlikimą (229 str.). 

Korupcija vaizdžiai:
https://www.youtube.com/watch?v=3UOk3zmOmg4
https://www.youtube.com/watch?v=JjbDdCaWL2Y

PRIMENAME,KAD:
LR įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus taip pat nustatyta baudžiamoji atsakomybė LR baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.


Spausdinimo versija