Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

Naujienų archyvas
  2016   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
sausio26d.
2016-01-26

Minint kasmetinę Europos gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitę kviečiame moteris susirūpinti savo sveikata, pasiteirauti šeimos arba gydytojo ginekologo apie gimdos kaklelio vėžio prevencijos ir profilaktikos galimybes. Gimdos kaklelio vėžys yra viena labiausiai paplitusių moterų vėžinių susirgimų visame pasaulyje. Apsisaugoti nuo jos įmanoma. Profilaktinės patikros ir skiepai – tai būdai, kurie padeda išvengti gimdos kaklelio vėžio.

Plačiau
sausio22d.
2016-01-22


Ruošiantis į kelionę, nepamirškite ne tik paso, bet ir Tarptautinio skiepijimo pažymėjimo. Gali būti, kad be jo nebūsite įleisti į vieną ar kitą šalį. Kito, nemažiau svarbaus dokumento – asmens skiepijimo pažymėjimo gali prireikti, jei užsienyje ketinate mokytis ar ieškoti darbo.

Plačiau
sausio21d.
2016-01-21

 

Antakalnio poliklinikoje atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai dėl širdies ir kraujagyslių ligų pagal valstybės finansuojamą programą.

Plačiau
sausio13d.
2016-01-13

Antakalnio poliklinikoje Sausio 13-osios rytą uždegtos žvakutės pagerbti žuvusiųjų už Laisvę atminimą. Kartu su visais Lietuvos piliečiais prisimename Laisvės gynėjus, sudėjusius pačią brangiausią savo gyvenimo auką už mūsų visų laisvę.

Atmintis gyva, nes liudija.

Plačiau
sausio12d.
2016-01-12

Viena iš galimų žiemos sezono grėsmių sveikatai – šaltis. Šalčio poveikis žmogaus organizmui plačiai ištirtas ir neabejotinas. Kokius pokyčius organizme gali sukelti šaltis ir ką daryti patyrus nušalimus ar bendrą organizmo sušalimą?

Plačiau