Su Jumis sveikam gyvenimui Registracija internetu Reikia daktaro?
Registruokitės čia

Paskutinės naujienos
spalio05d.
2015-10-05

Spalio 07 d. kviečiame apsilankyti klube ir prisijungti prie vėl gausiai susirinkusio dalyvių būrio. Kas planuojate išsirašyti kompensuojamųjų vaistų, būtinai su savimi atsineškite vaistų kompensuojamąją knygelę - negaiškite laiko eilėse ir laiku įsigykite Jums reikiamų vaistų.

Plačiau
spalio01d.
2015-10-01

Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Plačiau
rugsėjo08d.
2015-09-08

Erkės – laikini žmogaus ir gyvūnų parazitai. Erkės yra ne tik agresyvūs kraujasiurbiai, bet ir ligų platintojai. Lietuvoje dažniausiai registruojami Laimo ligos (LL) ir Erkinio encefalito (EE) atvejai. Sergamumas erkių platinamomis ligomis Lietuvoje pastaraisiais metais sparčiai auga.

Plačiau
rugsėjo02d.
2015-09-02

Nuo 2016 m. sausio 1 d. į įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, nebus priimami vaikai, nepaskiepyti pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintą Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių nuo tymų, raudonukės ir poliomielito (nesant skiepų kontraindikacijų).

Plačiau