Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

COVID-19 TYRIMAI

 Pacientai, norintys sužinoti ar serga COVID – 19, tai padaryti gali greičiau ir patogiau. Mokami COVID – 19 testai atliekami ir Antakalnio poliklinikos laboratorijoje, o rezultatai pateikiami per 24 valandas.

COVID -19 PGR tyrimas

Antakalnio poliklinikoje atliekami molekuliniai PGR tyrimai iš nosiaryklės, kurie leidžia nustatyti ar sergate COVID-19.

Mokamo PGR tyrimo kaina 42,28 Eur.

Pacientai tyrimui gali registruotis telefonu 85 2409790 (Covid - 19 tyrimų linija)  arba internetu paspaudus čia: REGISTRUOTIS

 

Jei reikalingas atlikimą ir rezultatą patvirtinantis sertifikatas, jo kaina 5,32 Eur. Apie tai atvykus informuokite tyrimą atliekantį personalą.

Tyrimai atliekami R-13, R-14 kabinetuose, įeiti per pagrindinį įėjimą iš Antakalnio g. pusės.

Taip pat yra galimybė atlikti greitąjį PGR tyrimą, kurio atsakymas bus pateiktas per 1 - 2 valandas. Tokio tyrimo kaina - 74,68 Eur.

Apie tokio tyrimo poreikį registracijos metu informuokite registratūros darbuotojus.


 

Antakalnio poliklinikoje atliekami greitieji COVID - 19 antigeno testai  

 

Ką reikia žinoti apie greitąjį COVID -19 antigeno testą?  

SARS-CoV-2 virusas sudarytas iš daugelio baltymų – antigenų, kurie gali būti nustatomi paimant užsikrėtusio asmens nosiaryklės ir gerklės tepinėlio mėginį.  

Šio testo privalumas – greitis (testas atliekamas per 15 min.)  

Dažniausi COVID – 19 infekcijos požymiai: karščiavimas, kosulys, apsunkintas ir skausmingas kvėpavimas, uoslės ir skonio pojūčių netekimas, viduriavimas. 

ATSAKYMO REZULTATO REIKŠMĖS:  

TEIGIAMAS rezultatas parodo, kad mėginyje aptikti SARS-CoV-2 viruso antigenai ir žmogus yra užsikrėtęs virusu. 

NEIGIAMAS rezultatas parodo, kad mėginyje SARS-CoV-2 viruso antigenai neaptikti ir žmogus neužsikrėtęs virusu arba viruso antigenų kiekiai maži, todėl neaptinkami testo. Gavus neigiamą atsakymą rekomenduojama atlikti COVID – 19 testą PGR metodu. 

 

Greitąjį COVID - 19 antigeno testą rekomenduojama atlikti:  

  • COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) simptomų turintiems asmenims ne vėliau kaip per 5 paras nuo simptomų pradžios
  • sąlytį su patvirtintu ar įtariamu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju turėjusiems asmenims – ne vėliau kaip per 7 paras po turėto sąlyčio;
  • nejaučiant simptomų ir norint sutrumpinti izoliacijos laiką po aukštos rizikos sąlyčio su patvirtintu Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atveju. Tyrimas atliekamas po 7 izoliacijos parų. 

 

Greitųjų COVID – 19 antigeno testo kaina – 20,39 eur. Jei reikalingas atlikimą ir rezultatą patvirtinantis sertifikatas, jo kaina 5,32 Eur. Apie tai atvykus informuokite tyrimą atliekantį personalą.

Pacientai tyrimui gali registruotis telefonu 85 2409790 (Covid - 19 tyrimų linija) arba internetu paspaudus čia: REGISTRUOTIS

Tyrimai atliekami R-13, R-14 kabinetuose, įeiti per pagrindinį įėjimą iš Antakalnio g. pusės.

  

 

Sužinokite ar jau persirgote COVID-19

Antakalnio poliklinikoje taip pat jau atliekami ir COVID – 19 antikūnų testai. Šie testai leidžia nustatyti ar pacientas persirgo COVID – 19 infekcija. 

Serologinį antikūnų tyrimą rekomenduojama atlikti:

-       Jei Jums PGR metodu buvo diagnozuota COVID – 19.

-       Jei manote, kad galėjote sirgti COVID-19 liga ar turėjote kontaktą su sergančiu šia liga.

-       Turėjote neaiškios kilmės karščiavimą. 

Visais minėtais atvejais rekomenduojama atlikti serologinį tyrimą, galimam organizmo imuniniam atsakui šiai ligai nustatyti. Rekomenduojama kreiptis tik praėjus saviizoliacijos laikotarpiui ir ne anksčiau kaip 3 savaitės po karščiavimo pabaigos arba gauto teigiamo COVID -19 PGR testo. 

Tyrimas atliekamas imant kraujo mėginį iš venos.

IgG tyrimo kaina - 12,85 Eur.

Pacientai tyrimui gali registruotis telefonu 85 2409790 (Covid - 19 tyrimų linija) arba internetu paspaudus čia: REGISTRUOTIS

Tyrimai atliekami R-35 kabinete.


Spausdinimo versija