Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu ...
...

 

liepos09d.
2020-07-09  Dantų balinimo paslauga su LED šviesa

 
Dantų balinimo su LED sistema pranašumai:
4-5 atspalviais baltesnė šypsena galėsite džiaugtis iškart po apie valandą truksiančios procedūros;


Moksliniais tyrimais įrodyta, kad tai neskausmingas, saugus ir efektyvus dantų balinimo būdas;

Kaip tai veikia
Viena iš pagrindinių balinamosios medžiagos sudedamųjų dalių yra vandenilio peroksidas (H2O2). Vandenilio peroksidas ant danties paviršiaus, apšviestas LED šviesa skyla į vandenį (H2O) ir laisvąjį deguonį (O2). Jis yra chemiškai aktyvus ir besioksiduodamas suskaido didelius organinius junginius į žymiai mažesnius. Emalio viduje esančias dideles, spalvotų junginių molekules, paveikus laisvuoju deguonimi galima suskaldyti į trumpesnes, savyje turinčias anglies, grandines. Tokiu būdu spalvoti junginiai tampa bespalviais ir taip dantis išbąla.

SVARBU!
Kiekvieno paciento rezultatas po balinimo yra individualus. Rezultatą lemia daug faktorių, pagrindiniai: danties struktūra, emalio storis, įgimtas atspalvis, amžius, asmeniniai įpročiai ir kt. Negyvi dantys, plombos ir vainikėliai nebąla, todėl plombavimas ir protezavimas turi būti atliekami po balinimo, pritaikant spalvą prie esamų dantų. Prieš dantų balinimą rekomenduojama atvykti burnos higienisto konsultacijai ir būtina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną.

Dantų balinti nerekomenduojame
Asmenims, kurių stipriai pažeistas ar nusidėvėjęs dantų emalis, nulūžę dantys, esant dantenų uždegimui, periodontitui, taip pat asmenims iki 18 metų, nėščiosioms bei maitinančioms moterims.

Procedūros kaina 55 Eur.
Maloniai Jūsų laukiame ir kviečiame registruotis Odontologijos skyriaus registratūros telefonu 8 5 234 0875.

 

 

Atgal Spausdinti