Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

Naujienos
vasario18d.
2019-02-18

Antakalnio poliklinikoje atliekamas naujas prokalcitonino tyrimas.

Plačiau
vasario18d.
2019-02-18

Daugeliui tėveliui kyla klausimų, kaip suformuoti vaiko sveikatos pažymos kodą.

Čia pateikiame video, kaip suformuoti šį kodą ir pateikti jį ugdymo įstaigai. 

Plačiau
vasario14d.
2019-02-14

Dirbdama savo mylimą darbą, siekdama išlaikyti sveiką pacientų burnos ertmės būklę, Antakalnio poliklinikos burnos higienistė Asta Baronaitė nori "šaukti" garsiai, kad žmonės rūpindamiesi savo sveikata, suprastų, nuo ko pirmiausia turi pradėti.

Plačiau
vasario12d.
2019-02-12

ŽIV – tai žmogaus imunodeficito virusas. ŽIV patekęs į žmogaus organizmą naikina baltuosius kraujo kūnelius (T-limfocitus), imuninėje sistemoje kontroliuojančius infekcijas. ŽIV infekcijai progresuojant imuninė sistema palaipsniui silpsta ir organizmas tampa nepajėgus apsiginti nuo infekcijų ar ligų.

Plačiau
vasario04d.
2019-02-04

Antakalnio poliklinikoje privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis vykdomos prevencinės programos – tai galimybė asmenims, kurie jaučiasi sveiki, nemokamai profilaktiškai pasitikrinti ar neserga tam tikromis ligomis pagal nustatytą amžiaus grupę.

Plačiau
sausio29d.
2019-01-29

 

Šaltuoju ir drėgnuoju metų laikotarpiu padaugėja susirgimų peršalimo ligomis. Virusų galinčių sukelti peršalimo ligas yra daug, o susirgsite jomis ar ne, priklausys tik nuo to ar stiprus bus jūsų imunitetas.

Plačiau