Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

Įstaigos vadovo kreipimasis

ANTAKALNIO POLIKLINIKOS DIREKTORIAUS EVALDO NAVICKO KREIPIMASIS 

Gerb. pacientai,

Korupcija turi neigiamą įtaką visoms sritims – ekonomikai, administravimui, tarptautiniam prestižui, politikai bei visuomenės savimonei. Pasaulio bankas skelbia, kad kasmet visame pasaulyje yra sumokama ~ 3 mlrd. dolerių kyšių. Tai ne tik institucijų kova. Be visuomenės pagalbos šio reiškinio eliminuoti nepavyks, todėl visi piliečiai privalo ginti savo vertybes ir jomis vadovautis neperleidžiant šios funkcijos vien valdžios institucijoms ar pareigūnams.

90 000 pacientų pasitikėjimą mūsų įstaiga pelnė čia dirbančio personalo dėka. Džiaugiamės dažnomis pacientų rašytinėmis ir žodinėmis padėkomis šauniems ir atsidavusiems medikams. Mūsų kolektyvas pasižymi atsakingu požiūriu į darbą, jį atlieka taikydami ne tik profesines žinias, bet ir vadovaudamiesi vertybėmis iš kurių svarbiausios: pagarba kolegoms, profesionalumas, sąžiningumas, etiškas elgesys bei atidumas ir dėmesys pacientui.

Prisijungiame prie valstybinės iniciatyvos prieš neteisėtus mokėjimus ir kreipiamės į Jus prašydami neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos apraiškomis nedelsiant pranešti pasitikėjimo telefonu 8 5 2193899 ar kitaip informuoti įstaigos administraciją.

Geriausia padėka medicinos darbuotojui yra Jūsų pagerėjusi sveikata ir geras žodis.


Spausdinimo versija