Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu ...
...

 

Nėščiųjų mankšta vandenyje
Specialią nėščiųjų mankštą rekomenduojame nuo 16 nėštumo savaitės. Fizinis aktyvumas gerai veikia ne tik mamą, bet ir nešiojamą vaisių: vaisius gauna daugiau deguonies, gerėja jo medžiagų apykaita, formuojasi teisinga vaisiaus padėtis gimdoje. Mankšta yra puiki priemonė motinos nugaros skausmų prevencijai, raumenų tonuso palaikymui. Užsiėmimų metu taip pat išmokstama atpalaiduoti raumenis. Fizinis aktyvumas visapusiškai teigiamai veikia mamą - didina bendrą darbingumą, gerina miegą ir emocijas, stiprina raumenų jėgą, didina klubų sąnarių amplitudę, dubens paslankumą, stiprina širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, jutimo sistemas, lavina laikyseną. 
 
Užsiėmimus baseine veda kineziterapeutės Džiuginta ir Ona.
Nėščiųjų grupei mankšta baseine vedama kiekvieną dieną nuo 9.00 val. ir 14.15 val., pirmadieniais  nuo 9.00 val. ir 17.30 val.
Užsiėmimo trukmė – iki 40 min.
Tel. pasiteirauti (8 5) 219 3860
 
Norinčias mankštintis prašome kreiptis į fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją (registruotis 148 kab. arba telefonu 219 3860, 234 2515), būtina turėti ginekologo arba šeimos gydytojo raštišką patvirtinimą, kad nėra priešparodymų lankyti užsiėmimus.

Spausdinimo versija