Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

Lytiškumo ugdymo programa

Įvairių tyrimų duomenimis yra nustatyta, kad paauglių ir jaunimo lytinė elgsena nėra saugi, žinios neišsamios, o kai kuriais aspektais net klaidingos. Taip atsitinka todėl, kad lengviausiai pasiekiami informacijos šaltiniai yra bendraamžiai draugai ir žiniasklaida, kurie ne visada suteikia patikimą ir teisingą informaciją. 

Antakalnio poliklinika kviečia dalyvauti lytiškumo ugdymo programoje, kuri apima:

• Individualias konsultacijas apie moters fiziologiją, higieną, lytiniu keliu plintančias infekcijas bei šeimos planavimą (be ginekologinės apžiūros ir skiriamo gydymo). Konsultacijos vyksta Antakalnio poliklinikoje, Moterų konsultacijoje. Dalyvių amžiaus grupė nuo 16 iki 29 metų. Konsultuoja gydytoja akušerė-ginekologė Regina Giliasevičienė. Individualiems susitikimams būtina registracija el. paštu: regina.giliaseviciene@antakpol.lt.

• Organizuojami grupiniai susitikimai mokyklose:
5-8 klasių mokiniams gydytojų specialistų skaitomos paskaitos higienos, lytiškumo šiame amžiuje temomis, vyksta diskusijos, gydytojas atsako į vaikams rūpimus klausimus. Konsultuoja vaikų ligų gydytojas.

9-12 klasių mokiniams, skaitomos paskaitos apie fiziologiją, higieną, lytiniu keliu plintančias infekcijas bei šeimos planavimą, diskutuojama rūpimais klausimais. Paskaitas skaito ir konsultuoja akušeris-ginekologas arba urologas.

Atvirų durų dienos mokykloms. Jų metu moksleivių grupės kviečiamos apsilankyti VšĮ Antakalnio poliklinikos Moterų konsultacijoje ir susipažinti su šiame skyriuje dirbančiais specialistais, jų veikla, esama aparatūra ir įranga, kuri naudojama tyrimams, diagnostikai ir gydymui.

Programa vyks iki 2018 m. birželio 8 d. ir nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. iki gruodžio 14 d. Dėl paskaitų ir susitikimų organizavimo jūsų mokykloje prašome kreiptis el. paštu: renata.malduniene@antakpol.lt arba telefonu 867804333.


Lytiškumo pamokoms skirtą trumpą video medžiagą galite peržiūrėti:

Lytiškumo pamoka mokykloms (5 - 8 klasių mokiniams)

https://www.youtube.com/watch?v=xffMidRX__c

 

Lytiškumo pamoka mokykloms (9 - 12 klasių mokiniams)

https://www.youtube.com/watch?v=a3QYKeafTCs
 Spausdinimo versija