Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

Senjorų klubas

 

 


Dėl Antakalnio poliklinikoje vykstančių remonto darbų Senjorų klubas šiuo metu neveikia.
Senjorų mankštos vyksta "Senjorų avilyje", Kubiliaus g. 2 (tel. pasiteirauti 8651 32220).
Atsiprašome už nepatogumus.

 

Antakalnio poliklinikos Senjorų klubas duris atvėrė 2014 m. spalio pradžioje minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tai pirmasis klubas Lietuvoje pradėjęs vykdyti tokio pobūdžio veiklą, kurio tikslas - skatinti pagyvenusių žmonių fizinį ir socialinį aktyvumą, suteikti žinių apie dažniausiai senjorus varginančias problemas, bei jų sprendimo būdus, suburti panašaus amžiaus žmones, kurie galėtų bendrauti tarpusavyje, o į polikliniką užsuktų ne tik prispausti ligų, bet ir būdami sveiki, atrastų širdžiai mielą veiklą, kuri suteiktų džiaugsmo bei geros savijautos. Kuo ilgiau senatvėje išlaikoma gera sveikata, tuo ilgiau galima mėgautis gera gyvenimo kokybe, būti savarankiškiems ir aktyviems. Domėjimasis šių dienų aktualijomis, naujovėmis leis nelikti nuošalyje ir būti įdomiems ne tik savo bendraamžiams bet ir jaunimui.

VšĮ Antakalnio poliklinikos organizuojamuose užsiėmimuose vyksta:
Paskaitos ir diskusijos
Mankštos
Kompensuojamų vaistų išrašymas pasikonsultavus su gydytoju (tik jei nėra sveikatos pakitimų, nusiskundimų, dozės ar vaistų keitimo poreikio)
Arbatos pertraukėlė

Senjorų klubas skirtas tiems, kurie nori rūpintis savo sveikata, įgyti naujų žinių apie sveiką gyvenseną, mitybą, sužinoti apie ligas, jų prevenciją, o susirgus apie gydymą.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Telefonas pasiteirauti: (8 5) 248 7972.
Galite kreiptis el. paštu: renata.malduniene@antakpol.lt

                                                                                 

 

Spausdinimo versija