Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu ...
...

 

Naujienų archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
sausio30d.
2019-01-30

Nuo 2019-01-30 Vilniuje paskelbta gripo epidemija. Reaguodami į tai, informuojame, jog keičiasi Antakalnio poliklinikos darbo laikas, taip pat nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarka.

Plačiau
sausio29d.
2019-01-29

 

Šaltuoju ir drėgnuoju metų laikotarpiu padaugėja susirgimų peršalimo ligomis. Virusų galinčių sukelti peršalimo ligas yra daug, o susirgsite jomis ar ne, priklausys tik nuo to ar stiprus bus jūsų imunitetas.

Plačiau
sausio28d.
2019-01-28

Vos pajutę peršalimo simptomus neretai žmonės griebiasi vaistinėse randamų pirkti karštųjų gėrimų ir „stebuklingų" tablečių, kurios tinka net nuo kelių simptomų – galvos, gerklės skausmo, kosulio, slogos, temperatūros ir kt. Tačiau ne visi žino, kad šiuose vaistuose yra paracetamolio arba ibuprofeno. Ką turėtume žinoti apie šių medikamentų vartojimą?

Plačiau
sausio21d.
2019-01-21

„Niekas nepasaugotas nuo tuberkuliozės. Kiekvienas kvėpuojantis gali ja užsikrėsti, – sako Antakalnio poliklinikos gydytoja pulmonologė Inga Davolienė. Gydytoja specialistė sako, kad tai viena pavojingiausių ir pasaulyje ir pasaulyje labiausiai paplitusių ligų. Laimei, ši liga pagydoma, o sergamumas Lietuvoje laipsniškai mažėja.

Plačiau
sausio17d.
2019-01-17
Mokymai skirti tėvams, auginantiems bet kokio amžiaus vaikus.

Mokymų tikslas – suteikti tėvams žinių ir įgūdžių, padėsiančių spręsti neaiškumus bei  sunkumus, iškylančius auginant vaikus, kurti pagarbius tarpusavio santykius su vaikais.

Plačiau
sausio15d.
2019-01-15

Antakalnio poliklinikos gydytojas odontologas Gytis Perveneckas kalba apie vaikų dantų problemas ir dažniausiai kylančius klausimus.

Plačiau
sausio03d.
2019-01-03
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad nuo šių metų sausio 1 d. minimaliai mėnesinei algai (MMA) pakilus iki 555 Eur, atitinkamai didėja ir privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos. Be to, dėl mokestinės pertvarkos nuo šių metų pradžios sumažėjo procentiniai PSD įmokų tarifai – dabar jie sudaro 6,98 proc. (buvo 9 proc.) nuo MMA ir 2,33 proc. (buvo 3 proc.) nuo MMA atitinkamai. Plačiau
sausio03d.
2019-01-03

Nors ir labai nedidelė, skydliaukė atsakinga už viso žmogaus organizmo medžiagų apykaitą. Antakalnio poliklinikos gydytoja endokrinologė Milda Girdžiūtė sako, kad ši liauka ypač svarbi vaiko augimui. Kaip nepakenkti skydliaukei, o į kokius požymius atkreipti dėmesį, skaitykite interviu su gydytoja.

Plačiau