Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

"Mano širdis - mano gyvenimas"

 


ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPIŲ ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA

"MANO ŠIRDIS -  MANO GYVENIMAS“

Antakalnio poliklinika kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuru vykdo širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) prevencinę (šviečiamąją-mokomąją) programą „Mano širdis – mano gyvenimas“. Programa skirta pacientams. Dalyvavimas programoje yra SAVANORIŠKAS ir NEMOKAMAS.

PROGRAMOS  TIKSLAS: supažindinti pacientus su širdies ir kraujagyslių bei cukrinio diabeto ligų rizikos veiksniais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą ir tokiu būdu stiprinti rizikos grupės asmenų sveikatą,

Programoje gali dalyvauti  50–65 m. amžiaus moterys ir 40–55 m. amžiaus vyrai, priklausantys širdies ir kraujagyslių ligų (ŠKL) bei cukrinio diabeto (CD) rizikos grupei, tačiau šiomis ligomis nesergantys asmenys.

PROGRAMOS TRUKMĖ: 2 mėnesiai. Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę Antakalnio poliklinikos salėje.

PROGRAMOS TURINYS: Užsiėmimų metu yra skaitomos paskaitos ir vedama specializuota mankšta. Užsiėmimus veda ir konsultuoja gydytojas kardiologas, dietologas, kineziterapeutas, psichologas ir visuomenės sveikatos specialistas. Programos „Mano širdis – mano gyvenimas“ metu dalyviai supažindinami su:

  • ŠKL rizikos veiksniais, jų korekcijos ir prevencijos galimybėmis;
  • sveikos mitybos reikšme – bus sudarytas individualus mitybos planas, suteiktos individualios dietologo konsultacijos;
  • fizinio aktyvumo reikšme – bus sudarytas individualus fizinio aktyvumo planas, dalyviai bus apmokomi įvairių pratimų;
  • streso įtaka ŠKL – dalyviai bus apmokomi streso valdymo metodikų.

 

DĖL DALYVAVIMO PROGRAMOJE:

kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba skambinkite telefonu (8 5) 23 42 515.

Daugiau informacijos apie programą rasite adresu: http://www.vvsb.lt/tesiama-sirdies-ir-kraujagysliu-ligu-rizikos-grupes-asmenu-sveikatos-stiprinimo-programa-vilniuje/ 

Programa vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-979 „Dėl širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

 


Spausdinimo versija